Завантаження... (0%)

Знання, досвід, наполегливість!

Народився в листопаді 1976 року в смт. Зарічне Рівненської області в родині службовців. У 1993-му році закінчив Рокитнівську середню школу №1 із золотою медаллю. Трудовий шлях розпочинав кореспондентом районної газети «Голос Полісся».
Освіту здобував майже одночасно одразу у двох вишах — Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю економіка та Київському національному університеті імені Т. Шевченка за спеціальністю правознавство (конституційне та фінансове право). Крім того, під час навчання три роки працював експертом з аудиту в іноземній компанії.

Знання та досвід роботи втілив у розвиток бізнесу в хімічній галузі української промисловості. На початку двохтисячних років обіймав посаду фінансового директора ВАТ «Валса», м. Біла Церква Київської області. Разом з командою однодумців зміг відродити найбільшого вітчизняного виробника великогабаритних шин для сільгоспмашин та вантажівок практично з нуля.

У 2008-2012-му роках працював головою спостережної ради Інституту з проектування автомобільних доріг та мостів АТЗТ «Київсоюзшляхпроект», м. Київ. Нині розвиває цей досвід — закінчує навчання в аспірантурі Національного транспортного університету, готується найближчим часом здобути науковий ступінь кандидата технічних наук, працює над дисертацією з проблем управління проектами та програмами в автодорожній галузі.

З 2007 по 2012-й рік обирався головою спостережної ради ЗАТ «Росава», м. Біла Церква. У 2012-му був призначений головою правління – генеральним директором ПрАТ «Росава», де працював до вересня 2013-го року.

Керуючи п’ятитисячним колективом шинників, зміг розширити географію реалізації шин для легкового, вантажного і сільськогосподарського транспорту до понад 50 країн світу, залучити на підприємство сотні мільйонів гривень інвестицій і розпочати модернізацію виробничих ліній підприємства. Для довідки: під час керівництва В.Татуся сума податків та платежів ПрАТ «Росава» до бюджетів усіх рівнів сягала 200 мільйонів гривень щороку!

Одружений, виховує двох синів – школярів.

Рідний брат, Сергій Татусь, багато років працював на варті закону і правопорядку в міліції м. Кузнецовськ, нині – співробітник Рівненської АEС.

Батько, Віктор Андрійович Татусь, знана і шанована на Поліссі людина — неодноразово обирався депутатом Рівненської обласної і Рокитнівської районної рад, працює селищним головою смт. Рокитного на Рівненщині.

Мати, Лариса Іллівна Татусь, знана і шанована на Поліссі людина – довгі роки працювала лаборантом Рокитнівської санепідемстанції, нині — пенсіонер.

. © 2014 У разі використання матеріалів сайту посилання на tatus.com.ua є обов'язковим.