Завантаження... (0%)

Дорогі земляки!

Хочу від усього серця подякувати всім, хто прийшов 26 жовтня на виборчі дільниці у 155-му виборчому окрузі і підтримав мене, Вадима Татуся, як кандидата в народні депутати України. Дякую усім, хто ділом довів свою небайдужість до долі рідного села і міста, рідного Полісся, рідної України! Особливо хочу подякувати мешканцям селища Рокитного та міста Кузнецовська, де за мою кандидатуру земляки проголосували найактивніше.
Розумію, що кожен ваш голос, відданий за мене, є величезною довірою та надією. Їх я зобов’язуюся виправдати надалі конкретними корисними справами. Ваша довіра, дорогі земляки, надає мені сил і наснаги на майбутнє!
Буду робити все можливе, аби основні засади моєї передвиборчої програми були втілені в життя. Адже вважаю, що немає нічого неможливого, якщо сумлінно працювати та не зраджувати своїм моральним принципам. Щиро ціную енергію та оптимізм кожного, хто доклав зусиль для здобуття нашого спільного результату!
Цьогорічні вибори показали, що для виборців дуже важливим аргументом була приналежність кандидата-мажоритарника до певної політичної партії, сили, об’єднання. Я ж не став прикриватися брендом партії, діяв самостійно, висловлював лише власну громадянську позицію. Яка таки знайшла підтримку в моїх земляків, чим дуже пишаюся!
Та, на жаль, не обійшлося на цих «перших демократичних виборах» без тиску адмінресурсу, підкупу виборців та просто крадіжки голосів в конкурентів. У нашому поліському 155-му окрузі такі факти зафіксовані як офіційними спостерігачами, так і звичайними громадянами, зокрема, членами моєї команди. Приміром, в офіційному протоколі з мокрими печатками з виборчої дільниці №560759, що працювала у селі Карпилівка Рокитнівського району значиться, що за Вадима Татуся проголосувало 90 виборців, а на сайті ЦВК зазначено і враховано лише 4 голоси… Тобто, лише на одній дільниці в Карпилівці в мене вкрали 86 голосів (копію протоколу можна знайти за посиланням: Сторінка 1, Сторінка 2, Сторінка 3). А скільки ж всього вкрали на інших понад 200 дільниць? І на користь якого кандидата?
Вирішив не оскаржувати у суді хід і результат виборів 26 жовтня, нехай це залишаться на совісті політичних ділків. Проте, досвід цих виборів, як позитивний, так і негативний, врахую на майбутнє. А саме життя доведе: чи потрібні нашому суспільству загалом, і, зокрема, Поліссю, ідеї та вчинки нинішніх переможців виборних змагань у 155-му окрузі?!
Ще раз щиро дякую вам, земляки, за довіру і підтримку. Бажаю здоров’я, щастя і добробуту кожній родині, порозуміння та взаємоповаги владі і громаді, усім — віри у щасливе майбутнє України. Попереду в нас багато справ!
Телефонуйте з пропозиціями, слідкуйте за новинами на моїй офіційній сторінці в інтернеті.

З повагою, Вадим Татусь

. © 2014 У разі використання матеріалів сайту посилання на tatus.com.ua є обов'язковим.