Завантаження... (0%)

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА
кандидата у народні депутати України по одномандатному
виборчому округу №155 Рівненської області
ТАТУСЯ ВАДИМА ВІКТОРОВИЧА

(жовтень 2014)

Полісся – територія стабільного розвитку!

Шановні виборці!

У своїй програмі найголовнішою складовою я вважаю розвиток територіальних громад та економіки регіону. Як показує досвід, стабільний розвиток регіону неможливий без наявності представників у законодавчій владі країни. Повністю усвідомлюючи свою моральну та громадянську відповідальність перед Вами, вважаю справою честі і гідності відстоювати інтереси регіону в Верховній Раді України.

Розвиток регіону

Основні складові:
-Повна підтримка законодавства України про люстрацію, що призведе до очищення місцевої влади від людей, які працюють на шкоду своєму народу.
-Всебічне сприяння створенню нових робочих місць в регіоні, в тому числі із залученням національних та іноземних інвесторів (інформування інвесторів про економічну привабливість регіону, створення нових підприємств, зокрема і з поглибленої переробки природних ресурсів, залучення інвестицій у агропромислову галузь регіону тощо).
-Децентралізація влади та податків, щоб територіальні громади мали достатні повноваження, кошти та механізми відповідальності для власного розвитку (газифікації регіону, будівництва та ремонту доріг, шкіл, дитячих садочків, лікарень тощо).
-Створення місцевих органів правопорядку, підзвітних територіальним громадам.
-Однозначна заборона фінансування відновлення територій Східної України, яким надано особливий статус, за рахунок інших областей України.
-Вимога безумовного виконання законодавства про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відчутні пільги та соціальний захист населення, яке проживає в 30 км зоні Рівненської АЕС.
-Впорядкування на законодавчому рівні питання видобутку корисних копалин в регіоні (базальту, граніту, бурштину, торфу тощо) з врахуванням інтересів місцевих громад, підприємців та держави.
-Постійний контроль за ходом будівництва ліній електропередач для повного завантаження потужностей Рівненської АЕС, що призведе до збільшення виробітку електроенергії та надходжень податків.
-Заборона посередницької діяльності у сфері реалізації сільськогосподарської продукції, коли посередники заробляють більше, ніж виробники.

Розвиток України

Основні складові:
-Повна та всебічна підтримка ініціатив, направлених на припинення кровопролиття на сході України та відновлення обороноздатності держави.
-Підтримка закону про відмову від депутатської недоторканності.
-Перегляд пенсійної реформи, зокрема зменшення пенсійного віку, та скасування всіх пільг і доплат чиновникам.
-Вимога максимально прозорих державних закупівель та процедури реалізації майна.
-Створення сприятливого внутрішнього середовища для вітчизняних товаровиробників.
-Суворе покарання корупціонерів та хабарників шляхом внесення змін до Кримінального кодексу України та посилення відповідальності за ці злочини.
-Неухильність курсу на мінімізацію енергозалежності економіки України від імпорту енергоносіїв, зокрема, виділення коштів на модернізацію та утеплення житлових будинків.
-Захист прав незахищених верств населення: молодих родин, дітей, інвалідів, ветеранів війни та праці тощо.
-Заборона пропаганди насильства та моральної розбещеності, обмеження реклами тютюну і алкоголю, котрі підточують етнічні та духовні основи нації.
-Рівненське Полісся – дуже багатий регіон. Впровадження та виконання прозорих економічно ефективних рішень може швидко підвищити добробут людей. Головне – розумно скористатися тим, що нам подарувала природа.
-Я не обіцяю Вам, що сам швидко виконаю всі визначені завдання, але запевняю, що буду наполегливо працювати над їх втіленням у життя та постійно буду відстоювати та захищати інтереси як виборців свого округу, так і всіх громадян вільної і багатої України!

. © 2014 У разі використання матеріалів сайту посилання на tatus.com.ua є обов'язковим.